Bein Sports ile Her Ev Artık Stadyum

Bein Sports’un ülkemizde yayın faaliyetine geçmesi ile birlikte kaliteli spor yayıncılığı da gelişmeye başladı. Lig Tv’yi satın alan Katarlı yayıncı kuruluş olan Bein Sports, ülkemizde süper lig maçlarının yayın hakkını elinde bulunduruyor. Ülkemiz ile birlikte toplam 29 ülkede yayın yapan Bein Sporst’un yayın yaptığı her ülkede aynı yayın kalitesi formatı ile hizmet vermesi spor severleri oldukça mutlu ediyor.

Futboldan basketbola, basketboldan voleybola, voleyboldan hentbola ve daha birçok spor branşında yayınlar yapan bein sports kaliteli yayıncılık ilkesi ile spor severleri oldukça memnun ediyor. Spor severler bein sports ile ilgili daha detaylı bilgiler almak için tarayıcılarına betpas yazarak kanalın deneme formatını izleyerek ne kadar kaliteli yayıncılık anlayışına sahip olduklarını görebiliyorlar.

Bein Sports ile Dünya Futbolu Evinizde

Bein sports ile dünya futbolunun önde gelen liglerindeki maçlar artık spor severlerin evine geliyor. Maçlar ile ile ilgili maç öncesi detaylı bilgiler, maçların analizleri ve uzman yorumcuların maç yorumları gibi birçok özellikler ile maçlar ile ilgili analizler spor severlerin bilgisine sunuluyor.

Bein Sporst’un birden fazla kanalının olması ile birlikte aynı saatte başlayan birçok maç aynı anda farklı kanallarda yayınlanarak spor severlere maçlar ile ilgili istedikleri maçları izleme tercihi sunuluyor. Maçlardaki yayın kalitesinin yüksek olması yayın ekipmanların üst düzey olması ile spor yayıncılığı konusunda büyük bir profesyonellik yaşanıyor.

Spor severlerin restbet kampanyaları ile uygun ödeme seçenekleri sunularak bein sporta abone olmaları sağlanarak her evin bir stadyum haline gelmesi sağlanıyor. Yapılan araştırmalarda bein sports abonelerinin beklediklerinden daha büyük bir memnuniyet yaşadıklarını bildirmeleri bein sports’un yayın kalitesinin gösteren en büyük kanıl olma özelliği taşıyor.

Yorum yapın